Najnowsze wpisy, strona 1


mar 27 2014 Usługi graficzne - nowy pomysł
Komentarze: 0

Przyszła kolej na zmianę rodzaju świadczonych usług. Postanowiłem, że spróbuję swoich sił w "usługi graficzne Drezdenko". Na początku nie bardzo wiedziałem co mam robić ale juz po kilku dniach zorientowałem się  co trzeba i co jest potrzebne. Tworzyłem materiały promocyjne i reklamowe. Z dnia na dzień miałem coraz więcej zleceń oraz klientów.  Powolutku rozkręcał się mój biznes. Po kilku miesiącach podsumowujących moja pracę i starannych obliczeniach doszedłem do wniosku, że lepiej mnie było jak naprawiałem sprzęt niz jak jest teraz. Nie wiedziałem czy mam wrócić do poprzedniego zajęcia czy może kontynuować zaczęte parę miesięcy temu.

iro1980 : : usługi, graficzne, usługi graficzne, drezdenko
mar 27 2014 Naprawa iphone'ów - dodatkowe dochody...
Komentarze: 0

Postanowiłem rozszerzyć moje usługi i zacząłem naprawiać iphone'y. jak wiadonmo mój punkt mieści się w Toruniu. Serwis iphone Toruń  jest dla mnie ważnym źródłem dochodu, bez niego nie wiem czy miałbym sie z czego utrzymać. Moje plany związane z zwiększeniem dochodu były dośc dobre. Założyłem, że mój dochód zwiększy sie o około 20 procent. Mijały tygodnie a do mnie  przychodziły zlecenia naprawy iphonów. To pozwoliło żebym wykonał mój plan minimum odnośnie przyrostu dochodu. Biznes miał sie dobrze i rozrastał się. Nie stety doszedłem do wniosku, że to chyba nie jest to co bym chciał robić. Postanowiłem więc zmienic rodzaj świadczonych usług.

iro1980 : : serwis, toruń, iphone, naprawa
mar 21 2014 Naprawa i serwis komputerów - moja pierwsza...
Komentarze: 0

Rozpocząłem swoja przygodę  z pracą. Otworzyłem punkt w którym naprawiałem i serwisowałem sprzęt komputerowy. Jako, że nie miałem nikogo do pomocy i interes słabo sie kręcił postanowiłem zareklamować się. Zareklamowałem się następująco naprawa komputerów Toruń. Po tym jak usłyszano o moim punkcie napraw biznes zacząął sie pomału rozkręcać. Miałem coraz więcej pracy serwisowałem również laptopy. Miesiąc mijał za miesiącem a mój mały interes kwitł. Zatrudniłem do pomocy pracownika, taki dobry chłopaczyna. Umiał dużo i miał chęci do nauki więc szkoliłem go jak umiałem. Po kilku tygodniach ciężkiej pracy stwierdziłem, ze to chętnie poszerzę zakres swoich usług. 

iro1980 : : serwis, komputery, toruń, naprawa laptopów
mar 21 2014 Szkolenie ale tylko w Opolu
Komentarze: 0

Pewnego dnia postanowiłem pójśc na szkolenie. Było to szkolenie pod tytułem " Poznajemy swoje zdolności interpersonalne". "Szkolenie Opole" potrzebne mnie było po to aby poznac i udoskonalić swoje zdolności interpersonalne. Odbyło się w Opolu w pięknym kompleksie. W czasie szkolenia były robione przerwy w tym przerwa na posiłek. Katering w Opolu był bardzo obfity i smaczny. Na szkoleniu bardzo duzo dowiedziałem sie o sobie i o tym co potrafie i czego musze sie jeszcze nauczyć. Bogatszy o tą wiedzę postanowiłem zapoczątkować swoje życie zawodowe. Doszedłem do wniosku, że w życiu trzeba też pracować. 

iro1980 : : opole, szkolenie, catering