Archiwum - marca 2014

Komornik - bać się czy nie Komentarze (0)
27. marca 2014 09:41:00
linkologia.pl spis.pl

Wracając do moich wcześniejszych działalności to musze powiedzieć, że nie wszystko jest jeszcze załatwione i zakończone. Teraz musze spłacić kredyt ale nie wiem skąd zwiąść na to pieniądze. WIększośc moich oszczedności przeznaczyłem na szkołę i samochód. Niestety groziło mi widmo komornika. Komornik, który kilka dni później zapukał do mnie poinformował mnie, że musi zająć część mieszkania ponieważ nie jestem w stanie spłacać kredytu i on musi doprowadzić całe swoje postępowanie do końca. Przestraszyłem się tego, że nie będę miał gdzie mieszkać. Tak oto stanąłem przed widmem powrotu do mieszkania moich rodziców.

iro1980 : :

linkologia.pl spis.pl

Po przyjeździe nowo wypożyczonym samochodem i wejściu do mieszkania zauważyłem wodę. Okazało się, że moje mieszkanie zostało zalane, powodem tego było pęknięcie rury. Musiałem zakręcić główny zawór wody i wezwać hydraulika. Hydraulik Warszawa szybko przyjechał na miejsce i juz po chwili zajął się naprawą uszkodzonej rury. cała naprawa trwała około dwóch godzin. Zapłaciłem za usługę i zabrałem się za sprzątanie mieszkania. Po godzinie wycierania podłóg i szafek w których woda siegała pięciu centymetrów byłem zmęczony. Postanowiłem zjeśc kolecje i obejrzeć jeden z moich ulubionych filmów.

iro1980 : :

linkologia.pl spis.pl

Po zakończeniu nauki w szkole językowej postanowiłem  wypożyczyc samochód.  Pojechałem do Warszawy gdzie jest dużo wypożyczalni aut zatem jest w czym wybierać. Auta potrzebowałem na miesiąc. Pełen zapału i troche podekscytowany udałem się tam pociągiem. Na miejscu długo szukałem firmy, która wunajmuje auta. W końcu znalazłem. Wypożyczalnia aut Warszawa okazała się mieć bardzo bogatą flotę samochodów. Wybrałem samochód jednego z niemieckich producentów. Pozatankowaniu paliwa do pełna ruszyłem dod domu. Drogi były puste i szerokie więc mknąłem ile tylko można było.

iro1980 : : wynajem aut warszawa, wypożyczalnia

linkologia.pl spis.pl

Z wakacji wróciłem wypoczęty i pełen częci oraz zapału do pracy i nauki. Postanowiłem zapisać się do "szkoła językowa Gorzów". Naukę rozpocząłem od stopnia średniozaawansowanego  języka angielskiego. Za cel postawiłem sobie  zdobycie certyfikatu stopnia średniozaawansowanego. Nauka szła szybko i miło, nie zdążyłem się obejrzeć a już upłyneły trzy miesiące. Cała nauka miała potrwać  osiem miesięcy. Poznawałem coraz więcej słów i zwrotów.  Mój angielski stał się bardzo płynny w mowie.

iro1980 : : język angielski, szkoła językowa

linkologia.pl spis.pl

nadszedł tem dzień w którym trzeba było zastanowić się gdzie pojadę na wakacje. Po głebokim zastanowieniu się postanowiłem, że w tym roku pojadę do" Chorwacja Dalmacja". Był to mój pierwszy zagraniczny wyjazd. Nie obawiałem się jechać sam ponieważ dobrze znałem język angielski więc nie straszne były mnie kontakty z obcokrajowcami.  Mój wyjazd trwał dwa tygodnie, w tym czasie zwiedziłem całą Dalmację. Bardzo dobrze bawiłem się na tamtejszych festiwalach.  W taki to sposób upłynęły dwa tygodnie i musiałem wracać do domu.

iro1980 : : chorwacja dalmacja, chorwacja dubrownik

Strona główna


Archiwum

Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
242526272812
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456